top of page

3 D S I M O

3DSIMO MULTIPRO HRAVĚ ZVLÁDNE NEJEN 3D KRESLENÍ, ALE I PÁJENÍ, VYPALOVÁNÍ, ŘEZÁNÍ NEBO UHLAZOVÁNÍ.

Jednoduchou výměnou jednoho ze 4 nádstavců jej proměníte třeba v tavnou drátovou pilu nebo páječku.

3d-drawing.png

3D KRESLENÍ

S nástavcem pro 3D kreslení ve vzduchu můžete vytvářet a opravovat plastové objekty u vás doma (např. sluchátka, plastové nádobí nebo části aut ), tvořit šperky či jiné designerské návrhy, vytvářet modely budov nebo konstrukcí. Nic není nemožné. Hlavní výhodou je možnost nastavení teploty až do 280°C a rychlost podávaní materiálu. To umožňuje použití jakéhokoliv dnes dostupného materiálu tak novinek.

ŘEZÁNÍ

S řezacím nástavcem můžete řezat a tvarovat plastové pěnové materiály (polystyren, depron, EPP, atd.) nebo pevné plasty včetně Plexiskla. K řezacímu nástavci je také k dispozici základna, díky které můžete řezat v přesných úhlech. Tuto nástavbu určitě využijí například modeláři, stavaři, architekti nebo studenti technických oborů. Je také vhodná pro 3D tisk.

cutting.png
burning.png

VYPALOVÁNÍ

Ideální pro vyhlazování povrchů a odstraňování podpor 3D tisknutých objektů, ale také díky své max. tavící teplotě a různým typům hrotů j e vypalovací nástavec úžasným nástrojem na dekoraci dřeva nebo kůže. Funkce vypalovacího nástavce ocení nejen umělci nebo designéři, ale všichni ti, kdo  si chtějí kreativně upravit své oblíbené předměty.

PÁJENÍ

Pájecí nástavec mění 3Dsimo MultiPro na plně funkční pájecí stanici. Jednoduše nastavitelná teplota až do 480°C je perfektní na opravu desek plošných spojů nebo domácích spotřebičů. Díky odolnosti a spolehlivosti je pájecí nástavec na 3Dsimo MultiPro výborný nástroj pro kutily, studenty, technické profese nebo dokonce a může být využit i ve velkovýrobě.

soldering.png
phone.png

Přes aplikaci můžete nastavovat vlastní teplotní profily, sledovat návody a instruktážní videa a umožní vám aktualizovat firmware 3Dsima MultiPro vždy, když budou uvedeny nové nástavce.*

3DSIMO APLIKACE TAKÉ NABÍZÍ MNOHO NÁVODŮ A INSTRUKTÁŽNÍCH VIDEÍ JAK KROK ZA KROKEM VYTVOŘIT ÚŽASNÉ PROJEKTY.

 

drill.jpg
electric-driver.jpg
heat-gun.jpg
sawzall.jpg
A další nástavce se připravují
soldering 1.png
cutting 1.png
Multipro.png
burning 1.png
bottom of page