Kde nás najdete:

Komenského 965/19, Jablonec nad Nisou

466 01

Naše služby:

SENSE

Jednoduchý ruční skener, snadno připojitelný prostřednictvím USB3 k počítačům, notebookům a tabletům s operačním systémem Windows 8.0 a 10.0 (jen 64bit).

Skvělý pomocník pro 3D návrhy

Jsou tvary a struktury, které se jen těžko nebo jen pracně, dají namalovat v prostředí CAD software nebo v prostředí software virtuální organické hmoty. V takové chvíli je skvělé mít po ruce 3D skener SENSE. Velmi rychle a snadno můžete naskenovat onen členitý či tvarově složitý objekt.

Získaná data – tzv Mesh, můžete v přiloženém SW upravit a uložit v jednom z pro vás nejvhodnějších formátů (STL, OBJ,....apod.). Soubor skenu pak naimportujete do svého 3D SW nástroje, kde provedete dokončení požadovaných operací.

Také jej můžete rovnou poslat do 3D tiskárny.

Velké nebo malé, Sense skenuje všechno!!! 

Zorné pole skeneru vám umožní skenovat objekty, které lze připodobnit ke krychli o velikosti hrany od 20 cm až po 2 metry.
SENSE můžete držet v ruce a postupně obcházením objektu skenovat jeho detaily. Na obrazovce se bude přehledně zobrazovat, co a jak máte naskenováno.

SENSE můžete rovněž přidělat na stativ. Ve spodní části je umístěn závit, který je shodný jako u většiny fotoaparátů. Lze tedy může běžný foto stativ. Objekt můžete umístit na nějakou točící se podložku. Otáčením, změnou výšky skeneru a jeho uhlovým natočením, můžete získat velmi přesný sken.

Editujte lehce

Přiložený software 3D skeneru SENSE je intuitivní, rychlý přesný a snadný v používání. Skenování proběhne v několika sekundách. Sken můžete během několika minut oříznou, vylepšit, retušovat nebo zafixovat. Žádná zkušenost s 3D CAD software, designem apod. není potřebná. Uvidíte, že to bude velmi snadné.

C E N A  J E   P O U Z E

13.250,- KČ

Využijte cenu, která se už vyplatí :-)

 TECHNICKÉ ÚDAJE 3D SKENERU SENSE 

Skenujte malé, skenujte velké, skenujte všechno
3D skener Sense skenuje malé i velké objekty, lidi a scény. 3D skener Sense má nejvšestrannější rozsah ve své třídě s automatickým nastavením pro malé i velké objekty, jako jsou kniha nebo motocykl, hlava i celé tělo a scény až do rozměru 2m x 2m x 2m.

Smíchejte váš svět
Spojte vaše skeny v Cubify Sculpt v nejlepším spotřebitelském software pro editování souborů STL, míchání a organické modelování. Plná integrace mezi 3D skenerem Sense a Cubify Sculpt, vám dává tvůrčí svobodu v načtění vašich skenů a jejich spojení s vašimi oblíbenými návrhy.

Editujte s lehkostí.
Software 3D skeneru Sense je intuitivní, rychlý, přesný a snadný v používání. Skenování proběhne v několika sekundách a sken může být během krátké doby oříznut, vylepšen nebo zafixován. Žádná zkušenost s designem není potřebná.

Pro váš život na cestách
Možnost držet skener v ruce vám dává svobodu skenovat spontálně všude kam přijdete.

Z fyzického do digitálního a zase zpět
3D skener Sense je připraven pro tisk na vaší 3D tiskárně. Naskenované soubory mohou být přímo poslány do vaší tiskárny k okamžitému tisku.

Zaměřte se na to, co vás zajímá
Automatické rozpoznávání objektů vyjme přesně určené cíle z rušného pozadí a naskenuje jen objekty, které chcete.

Podporované operační systémy  
Windows 8 a vyšší  (64bit)
 

Nároky na HW počítače
Intel® Core i5™ nebo ekvivalentní
RAM 2-4 GB minimum
Minimálně 1280 x 1024 / 32-bit barevná hloubka
4 GB prostoru HD
Připojení USB 3.0

 

Záruka
12 měsíců na zařízení v místě autorizovaného partnera

Vlastnosti skenování:

Úhel záběru:                               Horiz 45°/ Vert 57,5° / Diagonal 69°

Počet snímků za sec:                 30 fps (1 snímek 240(š) x 320(v) pixelů)

Velikost skenovaného objektu:   krychle o hraně 0,2 – 2m

Vzdálenost skenovaného objektu:   0,35 – 3m

Prostorové x/y rozlišení:             1mm při vzdálenosti 0,5m

 

Ostatní:

Rozměry:                                    17,8(š) x 12,9(d) x 3,3(v) cm

Délka USB kabelu:                     213 cm

Provozní teplota okolí:                10-40°C

Maximální příkon:                       2,25W