https___trade.games-workshop.com_assets_
Logo 3DP.png
blackfire.png
BG Blueberry Games.jpg
BBN LOGO VELKÉ.png
1200px-Logo_of_YouTube_(2005-2011).svg.p

ZDE JE KATALOG PRODŮKTŮ, KTERÉ V SE PŘIDÁVAJÍ DO ESHOPU. PRAVDĚPODOBNĚ JEŠTĚ DOST PRODUKTŮ NENALEZNETE V ESHOPU. V TOMTO PDF SE MŮŽETE PODÍVAT NA CENU A OBJEDNÁVACÍ ČÍSLO NAPŘ
21-55 . V PDF SE HLEDÁ PŘES   CTRL+F   VŠE LZE OBJEDNAT. STAČÍ, ABY JSTE ČÍSLO NEBO NÁZEV NÁM POSLALI ZDE PŘES STRÁNKU PO PŘIHLÁŠENÍ JAKO ZPRÁVU. MOC PROSÍM , OBJEDNÁVKY PŘES MAIL uveďte do předmětu OBJEDNÁVKA. DĚKUJI. NADÁLE V KATALOGU NENÍ DOSTI PRODŮKTŮ ZE STRÁNKY GAMES WORKSHOP. I TYTO PRODUKTY LZE OBJEDNAT POKUD NÁM OPĚT ZAŠLETE ZPRÁVU S JMÉNY PRODUKTŮ. CO NEJDŘÍVE VÁM POŠLEME CENOVOU NABÍDKU. VŠE POSTUPNĚ BUDEME DOHAZOVAT NA ESHOP, KDE MŮŽETE JIŽ NYNÍ BEZ PROBLÉMŮ NAKUPOVAT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

https___trade.games-workshop.com_assets_
https___trade.games-workshop.com_assets_
https___trade.games-workshop.com_assets_
blackfire.png

Warhammer 40.000 je velmi drsný svět čtyřicátého prvního tisíciletí. Tento příběh plný planet a krutosti je prošpikován armádou lidí přes roboty a konče krutými mimozemskými zvířaty, včetně démonů a nemrtvých. Pojď s námi do tohoto světa a pusť svou fantasii z uzdy a staň se velitelem armády obávané po celém vesmíru. Rádi ti pomůžeme na začátku, abychom z tvé postavy vykřeseli schopného generála.

Warhammer AGE OF SIGMAR  je fantasy svět narvaný kostlivci a bytosti původem ze světa mimo naše chápání. Přidej se k dalším vůdcům armád, který nemilosrdně útočí na jiné frakce z touhy po krvi a nebo po nadvládě tohoto světa.

Pomůžeme ti se zvládnutím pravidel a výběrem tvé velmi drsné armády. Přidej se do naší klubovny, kde můžeš kdykoliv porazit protivníka, který spřádá plány na destrukci tvých jednotek.

ADC Blackfire Entertainment, s.r.o. je jeden z největších českých herních vydavatelů. Tradiční distributor sběratelských karetních her v posledních letech lokalizuje společenské hry z celého světa. Jako partner Asmodée Éditions vydává česky hry od Fantasy Flight Games, Days of Wonder, Libellud, Space Cowboys. Spolupracuje ale i s dalšími vydavateli jako Blue Orange Games, CMON, Schmidt Spiele.

Citadel je společnost, která dělá doplňky pro deskové hry a hlavně pro Warhammer. Pod značkou najdete produkty terénů, štětců , nástrojů pro lepení a tvorbu figurek a hlavně velmi pestrou paletu barev se zaměrění od Airbrush, přes base, layer až po technické barvy co dělájí různou strukturu na vašich podstavcích u figurek a posouvají je na jinou metu a doladí reálnou podobu bitvy na vašem stole.

PŘIPRAVUJE SE

Dobrý den, sportovní fanoušci! Blood Bowl – legendární hra fantasy fotbalu –  v nové sezóně ultranásilného sportovního chaosu. Hry jsou větší, zásahy těžší a každá hra bude naplněna okamžiky, na které si budete pamatovat.
Jako trenér týmů je na vás, abyste své sportovce provedli , každou hrou a každou sezónou ke konečnému vítězství. Žádné dva zápasy nejsou stejné. 

logo.png

PŘIPRAVUJE SE

4147987-middle_edited.png

Kill Team je samostatná skirmish hra zasazená do světa Warhammer 40,000.  Výsledkem je vysokooktanová bitva, ve které budete velet hrstce elitních jednotek v akčním týmovém boji. Váš zabijácký tým je skupina elitních válečníků, kterou jste si vybrali a která se skládá z přibližně 5-10 jedinců.

https___trade.games-workshop.com_assets_2019_05_Warhammer-Kill-Team-logo.png