https___trade.games-workshop.com_assets_
Logo 3DP.png
blackfire.png
BG Blueberry Games.jpg
1200px-Logo_of_YouTube_(2005-2011).svg.p

ZDE JE KATALOG PRODŮKTŮ, KTERÉ V SE PŘIDÁVAJÍ DO ESHOPU. PRAVDĚPODOBNĚ JEŠTĚ DOST PRODUKTŮ NENALEZNETE V ESHOPU. V TOMTO PDF SE MŮŽETE PODÍVAT NA CENU A OBJEDNÁVACÍ ČÍSLO NAPŘ

21-55 . V PDF SE HLEDÁ PŘES   CTRL+F   VŠE LZE OBJEDNAT. STAČÍ, ABY JSTE ČÍSLO NEBO NÁZEV NÁM POSLALI ZDE PŘES STRÁNKU PO PŘIHLÁŠENÍ JAKO ZPRÁVU. MOC PROSÍM NEPOSÍLEJTE OBJEDNÁVKY PŘES MAIL NEBO TELEFONICKY. DĚKUJI. NADÁLE V KATALOGU NENÍ DOSTI PRODŮKTŮ ZE STRÁNKY GAMES WORKSHOP. I TYTO PRODUKTY LZE OBJEDNAT POKUD NÁM OPĚT ZAŠLETE ZPRÁVU S JMÉNY PRODUKTŮ. CO NEJDŘÍVE VÁM POŠLEME CENOVOU NABÍDKU. VŠE POSTUPNĚ BUDEME DOHAZOVAT NA ESHOP, KDE MŮŽETE JIŽ NYNÍ BEZ PROBLÉMŮ NAKUPOVAT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

https___trade.games-workshop.com_assets_
https___trade.games-workshop.com_assets_
https___trade.games-workshop.com_assets_
blackfire.png

Warhammer 40.000 je velmi drsný svět čtyřicátého prvního tisíciletí. Tento příběh plný planet a krutosti je prošpikován armádou lidí přes roboty a konče krutými mimozemskými zvířaty, včetně démonů a nemrtvých. Pojď s námi do tohoto světa a pusť svou fantasii z uzdy a staň se velitelem armády obávané po celém vesmíru. Rádi ti pomůžeme na začátku, abychom z tvé postavy vykřeseli schopného generála.

Warhammer AGE OF SIGMAR  je fantasy svět narvaný kostlivci a bytosti původem ze světa mimo naše chápání. Přidej se k dalším vůdcům armád, který nemilosrdně útočí na jiné frakce z touhy po krvi a nebo po nadvládě tohoto světa.

Pomůžeme ti se zvládnutím pravidel a výběrem tvé velmi drsné armády. Přidej se do naší klubovny, kde můžeš kdykoliv porazit protivníka, který spřádá plány na destrukci tvých jednotek.

ADC Blackfire Entertainment, s.r.o. je jeden z největších českých herních vydavatelů. Tradiční distributor sběratelských karetních her v posledních letech lokalizuje společenské hry z celého světa. Jako partner Asmodée Éditions vydává česky hry od Fantasy Flight Games, Days of Wonder, Libellud, Space Cowboys. Spolupracuje ale i s dalšími vydavateli jako Blue Orange Games, CMON, Schmidt Spiele.

Citadel je společnost, která dělá doplňky pro deskové hry a hlavně pro Warhammer. Pod značkou najdete produkty terénů, štětců , nástrojů pro lepení a tvorbu figurek a hlavně velmi pestrou paletu barev se zaměrění od Airbrush, přes base, layer až po technické barvy co dělájí různou strukturu na vašich podstavcích u figurek a posouvají je na jinou metu a doladí reálnou podobu bitvy na vašem stole.

PŘIPRAVUJE SE

PŘIPRAVUJE SE

Black Librari.png

The Black Library je divize Games Workshop (dříve součást BL Publishing ), která se věnuje vydávání románů a audioknih (a dříve také produkovala knihy o umění, základní knihy a grafické romány ) z Warhammer Fantasy Battle a Warhammer

40.000  . Z Black Library je nejznámější titul  Gaunt přízraky a Eisenhorn sérii románů od Dan Abnett a Gotrek a Felix série od Williama Kinga a Nathan Long.

White-Dwarf-2020-logo_1024x1024.jpg