top of page

3D tisk na zakázku

Přijďte s výkresem nebo jen s nápadem a rádi Vám s našimi 3D tiskárnami pomůžeme. Připravíme pro Vás 3D model, navrhneme optimální postup výroby, vytiskneme prototyp a postaráme se o finální povrchovou úpravu. Vytiskneme jak drobnosti za pár stokorun, tak i díla velikosti "Eiffelovky". :-) Neváhejte se na nás obrátit pro konzultaci Vašich nápadů a přání!

Navrhneme, nakreslíme

Jako první je potřeba mít model toho, co chcete vytisknout, v počítači. Pokud máte požadavek v hlavě nebo jen na na papíře, nevadí. Model nakreslíme v našem programu. Před tiskem vše společně zkonzultujeme, zda je to přesně to, co si přejete!
Pokud tedy "jen" tušíte, co byste chtěli, není to pro nás překážka!

Vyrobíme

Výkres se nahraje do tiskárny a pak už je potřeba jen doplňovat tiskový materiál (filamenty) a čekat. :-) U nás na provozovně dohlížíme na to, aby 3D tiskárny tiskly tak, jak mají.

Výroba finálního prototypu zabere od několika minut až po stovky hodin. Záleží vždy na tom, jakou požadujete kvalitu tisku a jak je daná věc / součástka velká.
Jestli už máte hotový model a je v elektronické podobě a hledáte profíky na jeho vytištění, jsme tu pro Vás!

Upravíme, připravíme

Když pak z tiskárny "vypadne" finální věc, zajistíme, aby byla nejen funkční, ale i hezká pro oko. Spoje, které jsou na větších věcech lepíme a pak rozleštíme, že ani nejsou vidět. Samotné filamenty mohou být barevné. Nebo se můžeme o barevnost postarat my - jsme modeláři a povrchové úpravy modelů nás baví. Opět nám stačí vědět, co přesně si přejete a vše zařídíme!

bottom of page