top of page

O nás

3D Blueberry print je na trhu krátce - stejně jako 3D tiskárny. :-) Věříme, že jsme přišli s naším projektem v pravý čas. 3D tisk je na vzestupu, pomalu se dostává do povědomí veřejnosti a lidé začínají vidět jeho výhody. Díky neustále se rozvíjejícím technologiím je 3D tisk dnes dostupný skoro pro každého. Nás 3D tisk pohltil od první chvíle, co jsme na něj narazili. Naše vášeň se stala prací.

Stanislav Richter

O 3D tisk zajímám už dlouhé roky. Když se před pár lety daly koupit 3D tiskárny, ty nejlevnější stály sta tisíce. Dnes jsou (i díky chytrým českým hlavám :-) na trhu tiskárny, které jsou dostupné a tisknou parádně. Takovou jsem si pořídil domů a tiskl vše, co šlo. Když jsem si vytiskl model letadla a sháněl do něj motor, narazil jsem na kolegu Michala. On je modelář a také je nadšen do technologie 3D tisku - v našem byznysu se skvěle doplňujeme. Mě nejvíce baví řešit technické problémy s našimi klienty.

Stanislav Richter - 608 965 246, richter@blueberry3Dprint.cz

Michal Krásný

Měl jsem modelářskou prodejnu a čím dál více (i v době internetu) se mě klienti ptali na "náhradní díly", na tuning modelů na míru. 3D tisk byl jasným řešením na pokrytí jejich potřeb. Když jsem viděl, co Standa vytvořil na 3D tiskárně, po pár týdnech plánování bylo jasno - rozjedeme byznys - 3D tisk na míru! Já řeším vše okolo vymýšlení řešení a tvorby a kreslení návrhů. 3D tisk je pro mě skutečnou technologickou revolucí a jen tak mě nepřestane mile překvapovat!

Michal Krásný - 775 072 028‬, krasny@blueberry3Dprint.cz

Proč spolupracovat s námi

Vytiskneme cokoliv

V tom je kouzlo 3D tisku - u nás Vám stačí jen nápad a my se postaráme o zbytek.

3D tisk komplexně

Nakreslíme pro Vás model, vymyslíme nejlepší postup výroby.

Skvělý poměr cena/výkon

3D tisk je dnes cenově dostupný pro každého! U nás obzvlášt! 

Věrnostní sleva

Čím více u nás tisknete, tím méně platíte. Odměňujeme věrné klienty.

Naši partneři

Snímek obrazovky 2020-08-10 v 11.44.07.
logo-vykir.jpg
bottom of page