top of page

Co jde vytisknout ve 3D

Jednoduchá odpověď je "všechno" - ale to asi nechcete slyšet! :-) Pojďme se tedy podívat na obory, ve kterých má 3D tisk logické místo. Obecně jsou to obory, kde se řeší věci na zakázku, je potřeba rychlá výroba funkčního prototypu a nebo je klíčový specifický a jedinečný design.

Pro jaké obory je 3D tisk určen?

Klasická modelařina
RC modelařina
Šperkařství
Strojařina
Elektrotechnika
Sochařství
Umění a design
Opravy elektro
Stomatologie
3D hobby tiskaři
FAQ

Často kladené otázky o 3D tisku

Jak rychle tiskárny tisknou?

Čas tisku se vždy odvíjí toho, jak velký je požadovaný předmět a jakou kvalitu povrchu si přejete. 3D tiskárny tisknou samozřejmě pomaleji, než ty na papír. 3D tiskárna je něco jako tavná pistole. "Tiskový materiál" (filament) se v trysce rozžhaví a pak musí schladnout, aby na něj mohla přijít další vrstva.

Z jakého materiálu je výrobek?

Dnes už je materiálů, ze kterých se dá tisknout, spousta. Nabízíme je ve velkém množství barev a druhů. Na pohled nepoznáte, že se jedná o plast.

Můžeme vytisknout cokoliv a bude to vypadat jak z bronzu, ze dřeva nebo to může svítit ve tmě! Už totiž existuje fosforeskující filament. Také je možné tisknout ze speciálních materiálů, kdy je finální produkt jakoby z měkké gumy.

Jaká je cena tisku?

Cena tisk je vždy individuální. Záleží na tom, v jakém stavu jsou podklady - zda jsou ve formě nápadu nebo výkresu a musíme je "dostat do počítače". Záleží na velikosti finálního díla a také záleží na tom, jak moc s námi tisknete! (nabízíme slevy pro věrné zákazníky). Pro přesnou cenu nás kontaktujte.

Co jsme už 3D vytiskli

Naše další služby

bottom of page