top of page
01_Adventurer3 (1).png
Simplify_B02.png

FlashForge Adventurer3

VYHŘÍVANÁ PODLOŽKA A UZAVŘENÁ STAVEBNÍ KOMORA

Adventurer3 je skvělá volba pro uživatele, kteří chtějí využívat širší paletu druhů tiskových materiálů. Vyhřívaná podložka rozšiřuje možnosti tisknout dalšími materiály, které podléhají teplotním smrštěním. Teplota tiskové podložky navíc pozitivně ovlivňuje kvalitu výtisků v uzavřené stavební komoře.

FlashForge

Inventor IIS

TICHÁ A PŘESNÁ 3D TISKÁRNA S UZAVŘENÝM TISKOVÝM PROSTOREM

Mladší „bratr“ oblíbené a úspěšné 3D tiskárny Finder se jmenuje Inventor II. Disponuje mnohými vylepšeními a větší stavební komorou. Ta je navíc plně zakrytovaná a přispívá k ještě lepším tiskovým výsledkům, skvělou kvalitou povrchů tištěných modelů a ještě více izoluje tiskový hluk. Navíc disponuje kamerou vzdáleného dohledu a aktivním HEPA filtrem.

Inventor_II_otoc.png
Simplify_B02.png
Creator3_1_1_oriznuta_pro_web.png

FlashForge

Creator3

3D tiskárna s nezávislými tryskami a uzavřenou tiskovou komorou. Creator3 disponuje bohatou základní výbavou pro ovládání, připojení a praktickou manipulaci. Celokovová vnitřní konstrukce a hliníkové odlitky nosných částí zajišťují maximální tiskovou přesnost ve všech rozměrech výtisku bez provozně nežádoucích efektů chvění. Tiskárna byla uvedena na český a slovenský trh v srpnu 2019.

bottom of page